TOPSTEP – jedinečné řešení pro Vaše schodiště

Doba čtení 3 minuty Inspirace a zajímavosti

Realizujete nové schodiště nebo renovujete stávající? Máme pro vás tip na jedinečné řešení v podobě schodišťového systému českého výrobce. Získá si vás kvalitou, originalitou a dlouhou životností.

Schodiště na míru vás nemusí zruinovat: Zkuste originální schodišťový systém

Obložit schody můžete nejrůznějšími materiály. Klasiku představuje dlažba a dřevo. Věděli jste, že možností je více?

Například schodišťový systém je optimální pro obložení nových schodů i pro rychlou renovaci starého schodiště, a to zcela bez bourání. Pracuje sunikátní technologií zvanou postforming, díky které získáte kvalitní schodiště s dlouhou životností. Vedle špičkového zpracování je to samozřejmě i výběr kvalitních materiálů pro každou součást těchto systémů. Všechny produkty jsou jednoduše sestavitelné a současně nabízejí skvělý poměr cena/výkon.

Výhody

1. Odolnost

Přesvědčí vás o tom jeho složení. Pevná část obkladů schodišť je vyrobena z kvalitních dřevovláknitých desek vyznačujících se vysokou tvarovou stálostí a mimořádnou pevností. Na povrch těchto desek se ještě aplikuje vinyl, který může mít stejný dekor, jako jste si u nás vybrali pro vaši podlahu.

Vinylové materiály se vyznačují velmi dobrými vlastnostmi a díky prakticky neomezené škále dekorů mohou sladit Váš interiér do posledního detailu.


2. Životnost

Schodišťový systém prodlouží životnost vašeho schodiště, a to nejenom díky kvalitnímu materiálu, ale také díky unikátnímu procesu výroby – zaoblené hraně. Povrchová vrstva obkladů je postformovacími stroji upravena tak, že finální obklady mají zcela jedinečně zaoblenou schodovou hranu. Díky tomu se mnohonásobně prodlužuje životnost schodiště, jelikož na běžných schodech dochází na ostré hraně k přerušení povrchu materiálu, a díky tomu i k poměrně brzkému oděru používáním.

3. Široký výběr

Systém schodišťových obkladů TOPSTEP je možno sladit s libovolným interiérem, a to nejen barevně, ale i tvarem. V nabídce naleznete šest různých profilů schodů od jednoduchých přes modernější až po masivně působící.

Barevně a stylem si vyberete z velkého množství dekorů. Součástí nabídky je i řada doplňků jako nerezová zábradlí s volitelným madlem v barvě dekoru či zabudované LED osvětlení v jednotlivých schodech.

4. K vidění na prodejnách BRENO

Zaujalo Vás toto inovativní řešení? Nyní už jen zbývá podívat se na něj naživo! Přijďte k nám do prodejny BRENOmy vám s poptávkou nezávazné kalkulace schodiště z vinylu rádi pomůžeme.


5. Možné použití na nová i již stávající schodiště

Jestliže hledáte způsob, jak rychle a bez stavebních úprav renovovat stávající schodiště, pak je schodišťový systém TOPSTEP skvělým řešením. Aplikujete jej na libovolný podklad (dřevo, beton, kov, kámen, teraco) i tvar schodiště (přímé i točité). Díky promyšlené konstrukci systém sám o sobě řeší problém s vrzajícím nebo nerovným podkladem.

Schodišťové systémy díky snadné a rychlé montáži nabízejí jedinečné řešení pro realizaci nového či rekonstrukci stávajícího schodiště.

Pokud máte zájem o více informací či cenovou nabídku, poptejte naše specialisty na libovolné prodejně BRENO či na našem e-shopu eshop@breno.cz.


Přečtěte si i další články z kategorie Inspirace