O nás

Již 29 let Vám pomáháme zařizovat Vaše domovy a kanceláře.

„Již od roku 1994 vybavujeme Vaše domovy a kanceláře.“

Společnost KOBERCE BRENO byla založena v roce 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. Od roku 1998 se podnikatelské aktivity rozrostly o vlastní maloobchodní síť prodejních center. K upevnění pozice došlo v roce 2001 odkoupením 100% podílu konkurenční společnosti KTI s. r. o. Následně pod značku KOBERCE BRENO přibylo „Království koberců“ s vlastním logem a prodejními jednotkami, které v současné době nesou logo BRENO a jsou plně začleněny mezi ostatní prodejny společnosti.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

KOBERCE BRENO je ryze český subjekt, který je jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin zajišťujících prodej a servis na celém území České republiky. Společnost je zároveň přímým dovozcem a nejsilnějším distributorem významných zahraničních výrobců. V roce 2006 BRENO expandovalo na slovenský trh, kde nyní má pobočky v Bratislavě, Trenčíně, Nitře, Martině, Žilině a v Trnavě.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

Síť specializovaných prodejen BRENO nabízí kompletní sortiment podlahových krytin - metrážové koberce bytové, zátěžové nebo vlněné, a to v široké škále barev, vzorů a materiálů. Připraveny jsou originální a luxusní kusové koberce s klasickým i moderním vzorem. Nepřeberná je i nabídka PVC v nových designech, které dokonale imitují dřevo či dlažbu. Široká je i nabídka dětských koberců kusových a metrážových. V neposlední řadě v naší nabídce naleznete vinylové podlahy, běhouny a také kobercové lamely. Náš sortiment je taktéž bohatý na celou řadu doplňků od koupelnových podložek, rohožek, nášlapů na schody, podložek, přes čisticí prostředky, kobercové nože, lepicí pásky, lišty, až po stavební chemii.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR

Společnost KOBERCE BRENO zajišťuje pro zákazníky profesionální a komplexní služby. Samozřejmostí je kvalifikované poradenství, rozvoz a pokládka, řezání soklů a obšívání koberců či případné další úpravy podlahové krytiny.

Ověřte si, že naším cílem je Vaše spokojenost!

Obchodní společnost KOBERCE BRENO, spol. s r.o. coby prodávající tímto (ve smyslu § 14 zákona č.634/1992 Sb., ve znění pozd. předpisů) poučuje kupujícího, který je spotřebitelem, že spotřebitel má možnost řešit případný spor s prodávajícím prostřednictvím mimosoudního řešení sporů. Subjektem mimosoudního řešení sporů je v daném případě Česká obchodní inspekce, www.coi.cz.

Koberce BRENO - největší prodejce podlahových krytin v ČR