Katalogy zboží na objednávku

Nechte se inspirovat a prolistujte katalogy s tisíci dalšími koberci

V případě, že si z naší široké nabídky na e-shopu nevyberete, máme pro vás možnost prolistovat tyto katalogy. V nich můžete objevit stovky koberců a běhounů od předních značek, které si poté můžete objednat přímo v našich prodejnách.

Otevřít katalog kusových koberců AYYILDIZ


Katalog AYYILDIZ

Německo-turecká společnost AYYILDIZ TEPPICHE založená roku 2005 patří k významným evropským producentům kusových koberců. V katalogu této firmy naleznete bohatý výběr jedinečných kusových koberců, a to od klasických až po koberce s moderními vzory. Nechybí ani velmi oblíbené koberce s dětskými motivy, které se stanou ozdobou každého dětského pokoje.

Chci kusový koberec AYYILDIZ

Otevřít katalog kusových koberců LALEE


Katalog LALEE

Německá rodinná firma TEPPICHE LALEE byla založena v roce 1986 a v současnosti je jedním z největších výrobců kusových koberců v Evropě i na světě. V katalogu této firmy naleznete bohatý výběr kusových koberců, a to od klasických až po koberce s moderními vzory. V nabídce jsou jak orientální vlněné koberce, tak i moderní shaggy koberce s dlouhým vlasem. Nechybí ani koupelnové předložky či různé polštáře a deky, které zútulní Váš interiér.

Chci moderní koberce LALEE

Otevřít katalog kusových koberců OBSESSION


OBSESSION

Společnost OBSESSION je relativně mladý německý výrobce kusových koberců. Za širokou nabídkou kusových koberců z prvotřídních materiálů stojí tým kreativních designerů. V katalogu na vás čekají jedinečné moderní kousky, které se jistě stanou ozdobou Vašeho interiéru.

Chci domů designový koberec OBSESSION

katalog_kusovych_kobercu_OSTA


OSTA

Belgická společnost OSTA se specializuje na výrobu prémiových kusových koberců z přírodních materiálů. V katalogu této firmy naleznete řadu jedinečných koberců z pravé ovčí vlny, které zaručeně zútulní Váš interiér stejně jako moderní koberce z umělých vláken. Něžné barvy a luxusní vzory těchto koberců Vás ohromí svou nadčasovostí a rozhodně se nemusíte bát, že by Vás po nějaké době omrzely.

Chci objevit luxusní koberec z ovčí vlny

katalog_kobercu_sintelon_2024

SINTELON

Společnost SINTELON patří mezi největší výrobce kusových koberců v jihovýchodní Evropě. V katalogu této firmy naleznete stovky designových kusových koberců z přírodní vlny i moderních umělých vláken. V nabídce nechybí ani dětské kusové koberce či moderní běhouny.

Prozkoumat kusové koberce SINTELON

katalog_kusovych_kobercu_a_behounu_BRENO

BRENO

Katalog kusových koberců a běhounů BRENO Vám nabízí jedinečnou inspiraci pro výběr toho nejlepšího kousku pro Váš interiér. V nabídce naleznete klasické i moderní kusové koberce, koupelnové předložky, rohožky či běhouny. V pohodlí svého domova si pak můžete vybrat svůj vysněný koberec.

Chci koberec z výběru BRENO

V katalozích naleznete spoustu moderních koberců a inspirací pro zútulnění svého interiéru. Jednoduše si nabídku v klidu prolistujte a vybrané kousky objednejte na našich prodejnách.