Katalogy zboží na objednávku

Nechte se inspirovat a prolistujte katalogy s tisíci dalšími koberci

V případě, že si z naší široké nabídky na e-shopu nevyberete, máme pro vás možnost prolistovat tyto katalogy. V nich můžete objevit stovky koberců a běhounů od předních značek, které si poté můžete objednat přímo v našich prodejnách.

Otevřít katalog kusových koberců LALEE


Katalog LALEE

Německá rodinná firma TEPPICHE LALEE byla založena v roce 1986 a v současnosti je jedním z největších výrobců kusových koberců v Evropě i na světě. V katalogu této firmy naleznete bohatý výběr kusových koberců, a to od klasických až po koberce s moderními vzory. V nabídce jsou jak orientální vlněné koberce, tak i moderní shaggy koberce s dlouhým vlasem. Nechybí ani koupelnové předložky či různé polštáře a deky, které zútulní Váš interiér.

Chci moderní koberce LALEE

katalog_kobercu_sintelon_2023

SINTELON

Společnost SINTELON patří mezi největší výrobce kusových koberců v jihovýchodní Evropě. V katalogu této firmy naleznete stovky designových kusových koberců z přírodní vlny i moderních umělých vláken. V nabídce nechybí ani dětské kusové koberce či moderní běhouny.

Prozkoumat kusové koberce SINTELON

Otevřít katalog kusových koberců OBSESSION


OBSESSION

Společnost OBSESSION je relativně mladý německý výrobce kusových koberců. Za širokou nabídkou kusových koberců z prvotřídních materiálů stojí tým kreativních designerů. V katalogu na vás čekají jedinečné moderní kousky, které se jistě stanou ozdobou Vašeho interiéru.

Chci domů designový koberec OBSESSION

Katalog_detskych_kobercu_AW

AW KIDS

Belgická společnost AW (ASSOCIATED WEAVERS) patří mezi špičkové výrobce koberců a podlahových krytin. Přestože se tato společnost zabývá především produkcí metrážních koberců, rozhodně nezapomíná ani na nejmenší. V katalogu AW KIDS vás určitě zaujme nabídka dětských koberců nejen s motivy ze známých dětských filmů a seriálů. Kusové koberce z tohoto katalogu se stanou ozdobou každého dětského pokoje.

Chci kvalitní dětské koberce

katalog_behounu_AW


AW Běhouny

Samostatnou kategorii koberců tvoří běhouny, které jsou ozdobou chodeb, předsíní či schodišť. Stačí umístit běhoun na podlahu, a rázem se promění celá místnost. Stabilitu většiny běhounů zajišťuje protiskluzový podklad, díky kterému lépe přilnou k podlaze, nevlní se a neposouvají. Bohatou nabídku této metráže naleznete právě v katalogu společnosti AW (ASSOCIATED WEAVERS). Nechte se inspirovat a vyberte si svého favorita.

Chci moderní běhoun do chodby nebo předsíně

katalog_kusovych_kobercu_OSTA


OSTA

Belgická společnost OSTA se specializuje na výrobu prémiových kusových koberců z přírodních materiálů. V katalogu této firmy naleznete řadu jedinečných koberců z pravé ovčí vlny, které zaručeně zútulní Váš interiér stejně jako moderní koberce z umělých vláken. Něžné barvy a luxusní vzory těchto koberců Vás ohromí svou nadčasovostí a rozhodně se nemusíte bát, že by Vás po nějaké době omrzely.

Chci objevit luxusní koberec z ovčí vlny

katalog_kusovych_kobercu_a_behounu_BRENO

BRENO

Katalog kusových koberců a běhounů BRENO Vám nabízí jedinečnou inspiraci pro výběr toho nejlepšího kousku pro Váš interiér. V nabídce naleznete klasické i moderní kusové koberce, koupelnové předložky, rohožky či běhouny. V pohodlí svého domova si pak můžete vybrat svůj vysněný koberec.

Chci koberec z výběru BRENO

V katalozích naleznete spoustu moderních koberců a inspirací pro zútulnění svého interiéru. Jednoduše si nabídku v klidu prolistujte a vybrané kousky objednejte na našich prodejnách.