Katalogové číslo:0000019136

Malta SCHONOX PL

Katalogové číslo:0000019136
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 296 Kč

Celkem: 296 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 28.05.2024. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně

Popis produktu

Univerzální malta na opravy SCHÖNOX PL, to je pevná cementová vyrovnávací a omítková malta s obsahem pryskyřice. Používá se pro tmelení drobných otvorů na stěnách a v podlahách. V silnější vrstvě lze malta použít jako opravnou, vyhlazující a vyrovnávací hmotu.

Vykazuje perfektní fyzikální charakteristiky, jako je nízké pnutí, nepropouští vodu, rychle tuhne a tvrdne, vykazuje vysokou pevnost a tvrdost a malé pnutí či namáhání, je hydraulicky tuhnoucí. Maltu lze používat v interiéru i exteriéru, lze ji používat v místnostech s nainstalovaným podlahovým vytápěním. Tloušťku vrstvy lze zesílit až na 30 mm.

Je vhodná pod samonivelační podlahové stěrky SCHÖNOX, pod koberce, PVC a lina a jiné textilní a elastické krytiny, dále pod keramické krytiny aj.

SCHÖNOX PL se kromě oprav používá zejména na celoplošnou nivelaci balkonů a teras, problém nepředstavuje ani venkovní prostředí s vlhkostí, používá se tedy například v bazénech.

V případě vyhlazování a oprav nalezne své využití u betonu (stáří alespoň 3 měsíce), pórobetonu, cementové nebo vápenocementové omítky, zdiva a cementových potěrů, dále potěrů na bázi síranu vápenatého, starých keramických krytin či starých podkladů se zbytky voděodolných lepidel.

Doba zpracovatelnosti činí asi 15 minut, pochozí je malta po zhruba 45 minutách. Spotřebu kalkulujte cca 1,6 kg/m2/mm. Podklad musí být před aplikací malty fixován proti pohybu, vyzrálý, suchý, čistý, bez prasklin, pevný v tahu i tlaku a zbavený nečistot. Před aplikací SCHÖNOX PL je nutné provést precizní penetraci podkladu pomocí vhodné penetrace SCHÖNOX, kterou volte dle podkladu a technického listu.

Podklad:
Beton
Cement
Keramické krytiny
Zdivo

Z důvodu velkého rizika poškození tohoto produktu při přepravě externí dopravou je doručení omezeno pouze na prodejny BRENO. Děkujeme za pochopení.

Vlastnosti

Ke stažení

Technické údaje

Hmotnost [kg]5

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing