Katalogové číslo:0000019274

Stěrka rychletvrdnoucí MAPEI NIVORAPID

Katalogové číslo:0000019274
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 1 226 Kč

Celkem: 1 226 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 28.05.2024. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně

Popis produktu

Opravný tmel MAPEI NIVORAPID určený výhradně do interiérů rychle tvrdne a využijete jej v případě potřeby opravit, vyrovnat nebo vyhladit podlahy, stěny, schody či sloupy, a to z nejrůznějších materiálů (na bázi betonu, cementu, vápna, sádry, magnezitu, asfaltu či keramiky, nepoužívá se pro anhydritové ani kovové podklady). Je doporučován obzvláště tam, kde musí být podklady vyrovnány v krátkém čase.

Jedná se o speciálně vyvinutou sypkou směs, která účinně vyplňuje poškození či otvory, a po smíchání s vodou vznikne lehce zpracovatelná tixotropní malta s vysokou adhezí k podkladu a velmi rychlým průběhem tvrdnutí a zrání, určená k přímému použití. Vzniklý povrch vykazuje vysokou pevnost bez trhlin a bez smrštění, je pevný v tlaku, ohybu, odolný vůči oděru i rázům.

Maltu můžete používat i v místnostech s instalovaným podlahovým vytápěním, po vytvrzení (tedy za zhruba 4 až 6 hodin) lze na vzniklém povrchu provádět další práce, jako je lepení dlažeb, obkladů a jiných krytin či nátěrů. Při nanášení na nesavé podklady ve vrstvě silnější než 1,5 mm je potřeba podklad předem ošetřit vhodnou penetrací podle typu materiálu, například v případě savých betonových podkladů použijte MAPEI PRIMER G PRO. Při vyrovnávání velkých ploch silnější vrstvou (nad 10 mm) je vhodné do směsi přidat písek (maximálně 30 %, zrnitost volte dle tloušťky vrstvy). Před aplikací musí být každopádně podklad stejnoměrně suchý, bez trhlin, savý, rovný, mechanicky pevný a nesmí na něm být žádné úlomky, prach nebo látky, které by mohly negativně ovlivnit přídržnost.

Podklad:
Beton
Cement
Dlažby
OSB desky

Penetrace:
MAPEI PRIMER G PRO

Z důvodu velkého rizika poškození tohoto produktu při přepravě externí dopravou je doručení omezeno pouze na prodejny BRENO. Děkujeme za pochopení.

Vlastnosti

Ke stažení

Technické údaje

Hmotnost [kg]25

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing