Katalogové číslo:0000116436

Elektronický dárkový poukaz - 500 Kč

Katalogové číslo:0000116436
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 500 Kč

Celkem: 500 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 19.06.2024. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně

Popis produktu

Dárkový poukaz BRENO představuje zajímavý a praktický dárek pro všechny, kdo zakládají nový domov, rekonstruují, touží po změně a vylepšení svého domova nebo komu by udělal radost originální kousek na oživení interiéru či cokoli jiného z naší široké nabídky zboží.

Na pár kliknutí máte dárek vyřešený. Elektronický poukaz vám zašleme emailem. Pokud byste naopak měli zájem o tištěnou podobu poukazu, navštivte jednu z našich prodejen.

Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč nabízíme i ve variantě v atraktivní dárkové krabičce.

Dárkový poukaz na nákup zboží lze vhodně využít jako vánoční, narozeninový nebo jiný dárek pro Vaše blízké, obchodní partnery či zaměstnance jako poděkování za jejich spolupráci.

Obdarovaný si vybere podlahovou krytinu, která mu bude dělat radost po dlouhá léta, a Vy s dárkem rozhodně nešlápnete vedle. Udělejte radost lidem, na nichž Vám záleží, krásným a praktickým dárkem dle vlastního výběru.


Dárkový poukaz platí na veškerý sortiment zboží a služeb. Je možné jej uplatnit na e-shopu breno.cz, tak i na všech prodejnách BRENO. Nelze využít na franšízových a velkoobchodních prodejnách. Dárkový poukaz nelze uplatit po uvedeném datu platnosti. Po vypršení platnosti dárkového poukazu jeho hodnota propadá bez nároku na náhradu. Poukaz není možné směnit za peníze. Zboží či služba musí být ve stejné nebo vyšší hodnotě.

Vlastnosti

Technické údaje

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing