verified

3 roky záruka

support_agent

Rádi Vám pomůžeme

Katalogové číslo:0000111357

XTRAFLOOR POWER - pod vinylové dílce

Katalogové číslo:0000111357
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 2 790 Kč

Celkem: 2 790 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 29.07.2024. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně

Popis produktu

Pro dosažení dokonalého výsledného vzhledu vinylové podlahy doporučujeme podložku pod vinylové dílce XTRAFLOOR POWER, která je pružná a je určena pod klasické vinylové podlahy se zámkovým spojem CLICKPodložka XTRAFLOOR POWER zlepšuje Váš celkový komfort. Vyznačuje se vynikající tepelnou vodivostí, proto je ideální volbou pro místnosti s vodním podlahovým vytápěním nebo chlazením. Podložka snižuje kročejový hluk o 14 dB, a zlepšuje tak akustické vlastnosti jakéhokoliv prostoru. Prodlužuje životnost vinylové podlahy typu click. Vyrobena je z 90 % z přírodních surovin. Lze ji snadno řezat kobercovým nožem.

Podložka XTRAFLOOR POWER vyhlazuje nepravidelnosti původního podkladu, jako jsou například stopy lití betonu. Lze ji položit na již stávající podlahové podklady: keramickou dlažbu, linoleum, PVC, laminát, parkety a podlahové desky (nepravidelnosti nesmí přesáhnout 5 mm do šířky a hloubku 2,00 mm). I když podložka vyrovná malé nerovnosti, hrubá podlaha musí být čistá, rovná, suchá, nesmí být zaprášená, mastná a nesmí obsahovat kontaminující látky. Platí tytéž normy, směrnice a reference jako při instalaci podlahy bez podložky. Před instalací, se vždy doporučuje vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou.

Podložka nedisponuje snímatelnou vrchní fólii. Při pokládce se tedy nestrhává. Při sejmutí vrchní vrstvy dojde k poškození podložky, proto ji v žádném případě nestrhávejte! Instaluje se v pásech po celé ploše. Pokládá se spárou ke spáře a bez napínání, pod úhlem 90  ke směru pokládání nové podlahy (jednotlivé pásy není nutno nijak spojovat).

Vlastnosti

pictogram pictogram

Ke stažení

Technické údaje

Šíře role100 cm
Délka [cm]
Tloušťka [mm]1.55
Délka role [m]10
Velikost balení [=ks]10 m2 (1 m x 10 m)
Šířka [cm]100

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing