verified

3 roky záruka

support_agent

Rádi Vám pomůžeme

Katalogové číslo:0000019642

Podložka NORDKAP

Katalogové číslo:0000019642
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 225 Kč

Celkem: 225 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 18.07.2024. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně

Popis produktu

Praktická protiskluzová podložka pod koberec NORDKAP efektivně zabraňuje posouvání a klouzání koberců všech velikostí i tvarů, spolehlivě s ní předejdete vytváření nevzhledných vln. Oceníte ji především na hladkých tvrdých podlahách, jako je vinyl, PVC, parkety, dlažba či dřevo. Je ideálním doplňkem v případě pokládky kusových koberců, a to zejména těch dětských, kde na bezpečnost prostor klademe všichni ten největší důraz.

Jak zvolit správnou velikost podložky? Ideálně ji dimenzujte vzhledem k ploše pokládaného koberce co největší, aby byla zajištěna její maximální účinnost. Čím více procent obsahu pokládaného koberce bude podložka NORDKAP pokrývat, tím vyšší bude její účinnost. Rozměry podložky mohou kopírovat obvod pokládaného koberce tak, že vzniklá mezera po obvodu, kde nedochází ke styku podložky s kobercem, může být maximálně 5 cm široká.

Tento praktický produkt tvoří speciální elastická polyesterová mřížka tloušťky 2,3 mm s povrchovou vinylovou úpravou. Neobsahuje olovo, kadmium ani AZO barviva. Jednoduše ji aplikujete, a to pouhým položením pod koberec bez nutnosti fixace. Je vhodná také na podlahové vytápění. Údržba je opravdu snadná, podložku je možné prát, a to až do teploty 40 °C. V případě, že použijete před pokládkou tmel na vodní bázi, doporučujeme nechat podklad před aplikací podložky NORDKAP vytvrdit, a to po dobu minimálně 3 měsíců. V případě použití na voskové či olejové tmely je pokládka možná pouze v případě, že je vybraný tmel bez obsahu rozpouštědel a je vytvrzen po dobu minimálně 3 měsíců.

Díky rafinovanému výrobku NORDKAP bude Váš prostor bezpečnější a zejména Vaše kusové koberce budou vypadat vždy perfektně. Použití tohoto výrobku doporučujeme zejména u dětských kusových koberců.

Vlastnosti

Ke stažení

Technické údaje

Materiálové složeníPolyester (PES)
Délka [cm]120
Šířka [cm]60

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Po - Ne: 8:00 - 20:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing