Katalogové číslo:0000019274

Stěrka rychletvrdnoucí MAPEI NIVORAPID

Katalogové číslo:0000019274
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 1 083 Kč

Celkem: 1 083 Kč

local_shipping Předpokládaný termín odeslání zboží od 07.10.2022. Může se lišit dle zvoleného způsobu dopravy.
store Rezervovat na prodejně call Objednat produkt telefonicky

Popis produktu

Opravný tmel MAPEI NIVORAPID určený výhradně do interiérů rychle tvrdne a využijete jej v případě potřeby opravit, vyrovnat nebo vyhladit podlahy, stěny, schody či sloupy, a to z nejrůznějších materiálů (na bázi betonu, cementu, vápna, sádry, magnezitu, asfaltu či keramiky, nepoužívá se pro anhydritové ani kovové podklady). Je doporučován obzvláště tam, kde musí být podklady vyrovnány v krátkém čase.

Jedná se o speciálně vyvinutou sypkou směs, která účinně vyplňuje poškození či otvory, a po smíchání s vodou vznikne lehce zpracovatelná tixotropní malta s vysokou adhezí k podkladu a velmi rychlým průběhem tvrdnutí a zrání, určená k přímému použití. Vzniklý povrch vykazuje vysokou pevnost bez trhlin a bez smrštění, je pevný v tlaku, ohybu, odolný vůči oděru i rázům.

Maltu můžete používat i v místnostech s instalovaným podlahovým vytápěním, po vytvrzení (tedy za zhruba 4 až 6 hodin) lze na vzniklém povrchu provádět další práce, jako je lepení dlažeb, obkladů a jiných krytin či nátěrů. Při nanášení na nesavé podklady ve vrstvě silnější než 1,5 mm je potřeba podklad předem ošetřit vhodnou penetrací podle typu materiálu, například v případě savých betonových podkladů použijte MAPEI PRIMER G PRO. Při vyrovnávání velkých ploch silnější vrstvou (nad 10 mm) je vhodné do směsi přidat písek (maximálně 30 %, zrnitost volte dle tloušťky vrstvy). Před aplikací musí být každopádně podklad stejnoměrně suchý, bez trhlin, savý, rovný, mechanicky pevný a nesmí na něm být žádné úlomky, prach nebo látky, které by mohly negativně ovlivnit přídržnost.

Podklad:
Beton
Cement
Dlažby
OSB desky

Penetrace:
MAPEI PRIMER G PRO

Z důvodu velkého rizika poškození tohoto produktu při přepravě externí dopravou je doručení omezeno pouze na prodejny BRENO. Děkujeme za pochopení.

Vlastnosti

Ke stažení

Technické údaje

Hmotnost [kg]25

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 58 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Všední dny 8:00 - 17:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing