Katalogové číslo:0000050016

Vyrovnávací stěrka SCHONOX XA

Katalogové číslo:0000050016
Varianta
Počet KS:
KS
Cena za ks 929 Kč

Celkem: 929 Kč

store Rezervovat na prodejně call Objednat produkt telefonicky

Popis produktu

Sádrová vyhlazovací a vyrovnávací stěrka SCHÖNOX XA s velmi nízkým obsahem emisí je vhodná na vyplňování, vyrovnávání a nivelaci podkladu. Je určena pro sádrové či cementové podklady nebo asfaltové potěry v interiéru (beton, potěry na bázi síranu vápenatého, suché potěry, cementové a rychle tvrdnoucí cementové potěry, staré podklady, jako jsou keramické dlaždice, přírodní kámen a terrazzo, staré podklady se zbytky starých voděodolných lepidel, dřevotřískové nebo OSB desky), a to pod kobercePVC a lina a dřevěné krytiny včetně celoplošné nivelace pod parkety (v tomto případě je nutné použít speciální elastické lepidlo na parkety SCHÖNOX).

Stěrka se připravuje smícháním s vodou (6 l vody + 25 kg stěrky), je samonivelační, vykazuje vysokou pevnost a tvrdostAplikace je velmi hladká a možná rovněž na systémy podlahového vytápění. Problém nepředstavují ani kolečkové židle. V závislosti na použití plniv činí tloušťka jedné vrstvy 1 - 10 mm nebo 10 - 30 mm. Potěší Vás krátká čekací doba po penetraci, malé pnutí a namáhání a také fakt, že nevznikají trhliny dokonce ani v silnějších vrstvách. Pochozí je po zhruba 3 hodinách.

Podklad musí být před aplikací stěrky fixován proti pohybu, vyzrálý, suchý, čistý, bez prasklin, pevný v tahu i tlaku, zbavený zbytků lepidel, nesoudržných povrchových vrstev, mastnoty, prachu a dalších nečistot. Před aplikací SCHÖNOX XA je nutné provést precizní penetraci podkladu pomocí vhodné penetrace SCHÖNOX, kterou volte dle podkladu a technického listu. Doporučujeme rovněž pořídit si speciální nivelační váleček na odvzdušnění čerstvě rozlévaných nivelačních stěrek, který Vám usnadní práci.

Podklad:
Beton
Cement

Z důvodu velkého rizika poškození tohoto produktu při přepravě externí dopravou je doručení omezeno pouze na prodejny BRENO. Děkujeme za pochopení.

Vlastnosti

Ke stažení

Technické údaje

Hmotnost [kg]25

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


place 65 prodejen po celé ČR
support_agent +420 226 254 777 +420 226 254 777 Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Všední dny 8:00 - 17:00
email eshop@breno.cz Napište nám nebo nás kontaktujte přímo v on-line chatu na našem e-shopu.
akce
Akční nabídky z první ruky
fb youtube instagram

Please, enter data

Leave empty so see resizing