Možnosti platby

U nás je platba bezpečná a jednoduchá!

K online bankovním platbám a online platbám platebními kartami používáme platební bránu společnosti GoPay.

Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure, je společností GoPay zajišťěna maximální ochrana platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje jsou spravovány v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1, což je soubor požadavků a norem, vydaných karetními asociacemi Visa a MasterCard. Tyto standardy musí dodržovat každá platební instituce, která zpracovává citlivá data platebních karet. PCI DSS standard přesně vymezuje procesy spojené se šifrováním a mazáním karetních dat. Existují různé stupně standardu, přičemž nejvyšší stupeň Level 1 je nejpřísnější a splnit jej vyžaduje zavedení náročných technických procesů ze strany platební brány.

 

Platba

Podporované banky a karetní asociace

Poplatek

Jak to funguje

Na prodejně BRENO


ZDARMA

Platíte při osobním vyzvednutí zboží na prodejně BRENO, v hotovosti, nebo platební kartou. Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

Dobírka

50,- Kč

Platíte v hotovosti při převzetí zboží od dopravní společnosti

Platební brána společnosti GoPay


Online bankovní platby

ZDARMA

Platíte ihned po odeslání Vaší objednávky. Online platba z vlastního internetového bankovnictví s předvyplněným bankovním příkazem. Podporována je většina největších českých bankovních domů.

Maximální výše platby, respektive objednávky, je 100.000 Kč

 

Platební brána společnosti GoPay


Platební karty online

ZDARMA

Platíte ihned po odeslání Vaší objednávky. Online, platební kartou, která umožňuje platby na internetu. Zadáváte své šesnáctimístné číslo karty, datum expirace karty a CVC/CVV kód (naleznete na zadní straně karty).

Maximální výše platby, respektive objednávky, je 50.000 Kč

Klasický bankovní převod ZDARMA

Po odeslání objednávky obdržíte platební údaje pro klasický bankovní převod.

Tato forma platby není okamžitá. Zpracování objednávky probíhá až následující pracovní den po připraní platby na Náš účet.

Objednávka je dokončena až připsáním platby.


Daňový doklad
je součástí dodávky, zasíláme ji automaticky společně s dodaným zbožím. V případě vyzvednutí zboží a platby, na některé z našich prodejen, Vám daňový doklad vystaví příslušná prodejna.