BLACK FRIDAY

Black Friday

Bezkonkurenční slevový boom až – 50 %


kupon_black_friday

Prodlužujeme zákaznickou péči

V době akce BLACK FRIDAY jsme pro Vás prodloužili zákaznickou podporu. Jsme připraveni pomoci a poradit v pátek až do 22:00 hodin. A o víkendu od 8.00 - 17:00 hodin. Neváhejte nás kontaktovat na on-line chatu nebo zákaznické lince 226 254 777. Jsme tu pro Vás.

Na všechny nezlevněné produkty na e-shopu i na prodejnách můžete uplatnit v termínu 25. – 27. 11. slevu 20 %, a to vložením kódu: BF22 do objednávky nebo nahlášením či předložením kódu na prodejně.

Slevový kupon můžete vytisknout nebo zobrazit ve formátu PDF kliknutím ZDE.

Ušetřete dvojnásob

Pořiďte si nový koberec za výhodnou cenu ve slevě díky akci BLACK FRIDAY a zároveň tím ušetříte na vytápění. Na co se při výběru koberce zaměřit, aby co nejlépe držel teplo a další informace najdete v našem článku: Ušetřete pořízením koberce tisíce korun za vytápění.

clanek_usetrete_za_vytapeni

Využijte akci BLACK FRIDAY na koberce BRENO a nakupte vánoční dárky se slevou 50%

Darujte například praktickou rohožku nebo zvolte koupelnovou předložku, díky které bude každé ranní vystoupení ze sprchy hned pohodlnější a bezpečnější zásluhou protiskluzové vrstvy.

Dětem uděláte radost kusovým kobercem s jejich oblíbeným motivem. Máme velký výběr barev a vzorů, podívejte se na naši širokou nabídku dětských kusových koberců.


Podmínky uplatnění slev
Slevy platí pouze během BLACK FRIDAY nebo do vyprodání zásob po zadání slevových kódů. Slevy nelze kombinovat. Slevy se nedají uplatnit na už zlevněné zboží, či zboží na objednávku.
Slevy BLACK FRIDAY se nevztahují na prodejnu při centrálním skladu v Postřižíně a franšízové prodejny: Benešov, Brandýs nad Labem, Frenštát p. Radhoštěm, Frýdek Místek, Hlučín, Hranice, Jeseník, Opava, Ostrava Hrabůvka, Prostějov, Štemberk, Šumperk, Vyškov.